Movies
Ratings
416
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Always Be My MaybeRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
SkyscraperRated ★ 0.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 1.0
VenomRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0