Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0