Series
Ratings
48- Akagawa Jiro Mystery: 4 Shimai TanteidanRated ★ 4.0
The Great White TowerRated ★ 4.0- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 5.0
Unsolved CasesRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 5.0
Tantei Gakuen QRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5- TrickRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 5.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 5.0- TrickRated ★ 4.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
HERORated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0