Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.5