Series
Ratings
57
High KickRated ★ 3.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
Radiant OfficeRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- Almost HumanRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.5