Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0