Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Hospital ShipRated ★ 2.0
Somehow 18Rated ★ 4.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 1.5
Dining TogetherRated ★ 2.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 1.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Marriage ContractRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Noble, My LoveRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.5
All About My RomanceRated ★ 4.5