Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SleepRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0