Titles you rated
ElementalRated ★ 4.5
The Point ManRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Love at Second SightRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0