Movies
Ratings
100
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5