Movies
Ratings
721
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
GoosebumpsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 4.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 4.5