Titles you rated
VagabondRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
a Wild RoomerRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
In This Corner of the WorldRated ★ 3.5