Series
Ratings
11
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 곤충 밀리미터의 세계Rated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5