Titles you rated
UsRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0- Sophie's ChoiceRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
Ted 2Rated ★ 2.0
TedRated ★ 2.5