Series
Ratings
174- Sons and DaughtersRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 2.5- Ad MadnessRated ★ 3.0
Love in Your BosomRated ★ 3.0- Eun ShilRated ★ 3.0
- JealousyRated ★ 3.0
- Into the SunlightRated ★ 4.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.5- Paper CraneRated ★ 3.0
- VirtueRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 3.0
Shining DaysRated ★ 4.0- School 2Rated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.5
Love TrulyRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 4.0
- You and IRated ★ 4.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0
One Fine DayRated ★ 3.0
Delicious ProposalRated ★ 3.0