Titles you rated
RoboCopRated ★ 1.5
The HostRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Cool RunningsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 1.5
CrashRated ★ 0.5
Sword of the StrangerRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.0
FailanRated ★ 1.5
Bedtime StoriesRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0