Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Girls und Panzer das Finale: Part IIRated ★ 3.0
Girls und Panzer: This Is the Real Anzio Battle!Rated ★ 3.0
Girls und Panzer das Finale: Part IRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0