Movies
Ratings
122
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
YouthRated ★ 3.0
X+YRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
TroyRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 1.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Trick: The MovieRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0
The Return of JafarRated ★ 1.5
Marley & MeRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
The BirdsRated ★ 3.5