Titles you rated
The HimalayasRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
VacancyRated ★ 4.0
IntrudersRated ★ 3.5
The MachinistRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Dead EndRated ★ 3.0