Movies
Ratings
238
For a Good Time, Call...Rated ★ 2.5
Rain ManRated ★ 4.0
Hello My LoveRated ★ 3.0
GirlfriendsRated ★ 2.5
EighteenRated ★ 3.5- The UninvitedRated ★ 3.0
The White RibbonRated ★ 1.5
Five Senses of ErosRated ★ 1.5
The ChaserRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
The RoadRated ★ 2.0
Searching for the ElephantRated ★ 1.5
Who's That Knocking at My Door?Rated ★ 3.0
How the Lack of Love Affects Two MenRated ★ 2.5
If You Were Me 4Rated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
A Day for an AffairRated ★ 2.5
Don't Look BackRated ★ 2.5
Swing VoteRated ★ 4.0- Cuban boyfriendRated ★ 4.0