Titles you rated
Something in the RainRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0