Titles you rated
A Hard DayRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 1.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0