Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Emergency DeclarationRated ★ 0.5
One Missed CallRated ★ 4.5
Best ChefRated ★ 3.5
PietaRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 2.5
ItRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 1.5