Movies
Ratings
342
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
FriendzoneRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The House Where the Mermaid SleepsRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.0
Death on the NileRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Great WhiteRated ★ 0.5
CruellaRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0