Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 2.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 2.0
Love RainRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5