Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The RecruitRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 2.0
PollockRated ★ 3.0
Miss ViolenceRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.5
Bloody ReunionRated ★ 4.0
Memories of TomorrowRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 2.0
A Boy and His SamuraiRated ★ 4.5
BeautifulRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 2.0
Dead SilenceRated ★ 3.5