Titles you rated
BeastlyRated ★ 5.0
Race to Witch MountainRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.5
Child's Play 3Rated ★ 3.0
Ice BarRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0
Dead SilenceRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
MulanRated ★ 2.5
Battle of the WarriorsRated ★ 3.0