Movies
Ratings
1261
A Man Called OttoRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0