Movies
Ratings
268
UpRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 1.5
My 11th MotherRated ★ 4.5
Raise Your VoiceRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
StreetDance 3DRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.5
New York MinuteRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
Love in MagicRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
PajuRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0