Series
Ratings
62
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0