Series
Ratings
147
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5