Titles you rated
Kamome DinerRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 2.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
Dead SilenceRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 5.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Appointment with DeathRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 2.5