Series
Ratings
26
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.0
A Clean SweepRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Medici: Masters of FlorenceRated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Alias GraceRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5