Titles you rated
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 1.0
Deep Blue SeaRated ★ 2.0
The CallRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.0
Wild Wild WestRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 2.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 1.0
Demolition ManRated ★ 2.0
EpicRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 3.5
Hannibal RisingRated ★ 2.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 2.0