Movies
Ratings
131
The Front LineRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0