Series
Ratings
23
My Father is StrangeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Goddess of FireRated ★ 1.0
Wonderful DaysRated ★ 1.5
Pots of GoldRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0