Movies
Ratings
142
CarnageRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.0
NarratageRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
ContactRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
RentRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Kinky Boots: The MusicalRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5