Series
Ratings
29 Jealousy IncarnateRated ★ 4.5 Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
 Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0 Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
 Boys Over FlowersRated ★ 3.0 Boys Over FlowersRated ★ 3.0
 A Gentleman's DignityRated ★ 3.0 A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
 Dear SisterRated ★ 3.0 Dear SisterRated ★ 3.0
- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
 Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5 Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
 My Love From Another StarRated ★ 4.0 My Love From Another StarRated ★ 4.0
 Producing NobutaRated ★ 3.5 Producing NobutaRated ★ 3.5
 GoblinRated ★ 4.5 GoblinRated ★ 4.5
 From Five To NineRated ★ 3.5 From Five To NineRated ★ 3.5
 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
 Descendants of the SunRated ★ 3.5 Descendants of the SunRated ★ 3.5
 Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0 Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
 Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0 Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
 Rooftop PrinceRated ★ 3.0 Rooftop PrinceRated ★ 3.0
 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
 Extraordinary YouRated ★ 5.0 Extraordinary YouRated ★ 5.0
 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
 The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5 The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5