Titles you rated
The Big SwindleRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The WrestlerRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5