Movies
Ratings
867
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Project AlmanacRated ★ 4.0
Short CircuitRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 4.0
SignsRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
AfflictedRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 4.0