Movies
Ratings
181
Good NewsRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5