Movies
Ratings
711
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5