Series
Ratings
14
Descendants of the SunRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0