Movies
Ratings
1027
The BalconettesRated ★ 4.0
The Prado Museum: A Collection of WondersRated ★ 3.0
BoléroRated ★ 3.0
The FarewellRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Memoir of a SnailRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
Life UnrehearsedRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Three Identical StrangersRated ★ 3.5