Titles you rated
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
HandphoneRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
1408Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The VillageRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.0