Movies
Ratings
704
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
PersuasionRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.5
In This Corner of the WorldRated ★ 3.5