Movies
Ratings
452
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Blue StreakRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 2.5
Scary Movie 3Rated ★ 2.5
Scary Movie 2Rated ★ 2.0
Scary MovieRated ★ 2.0
ChronicleRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
ElysiumRated ★ 2.0
TroyRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.5
GremlinsRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5