Series
Ratings
17
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.0
Into the Night Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0