Movies
Ratings
116
PoetryRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Ready or NotRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0