Titles you rated
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Project PowerRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 0.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Walking With DinosaursRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 1.0
HarmonyRated ★ 3.0
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.0